Individuální výuka angličtiny Praha s lektorkou

Individuální výuka angličtiny PrahaAnglicky se mluví nejenom v anglii 1.
výuka angličtiny u vás doma či v kanceláři
Mgr. Lenka Kovaříková
vyučuji v Praze jednotlovce i skupinky

Mgr. Lenka Kovaříková - lektorka angličtiny

Nabízím individuální výuku angličtiny pro jednotlivce i skupinky a doučování dětí.

Moje praxe

Pedagogické vzdělání na FFUK obor angličtina – čeština. Certifikát CAE. Praxe 9 let ve výuce angličtiny pro soukromé klienty a firemní skupinky. Nabízím také soukromé doučování angličtiny pro děti a studenty.

Výuka angličtiny - zaměření:

Vyučuji začátečníky až pokročilé. Lze se zaměřit na gramatiku, konverzaci i obchodní angličtinu. Mohu Vás připravit ke zkouškám PET, FCE a CAE, po dohodě možno i dalších.

Místo výuky

Na výuku mohu docházet k Vám do zaměstnání nebo domů. Výuka může být i v mém prostoru v Praze. Nabízím také lekce online!

Termíny výuky

Mohu vyučovat od 7-20h všední dny, víkendy po dohodě. Standardní délka jedné lekce je 90 nebo 60 minut. Nejčastěji doporučuji výuku 1-2x týdně 90 minut, záleží ale samozřejmě na Vašich časových možnostech. Konkrétní dny a hodiny bychom domluvili individuálně na základě Vašich možností a mého rozvrhu.

Učební materiály

K výuce angličtiny využívám několik typů učebnic dle pokročilosti a zvoleného zacílení výuky. Využívám i vlastní materiály a aktuální texty ze společenského dění v angličtině.

Proč zvolit individuální výuku?

Při individuální výuce nejste vystaveni stresu ze selhání jako ve skupinové výuce a skupina Vás také nebrzdí, jste-li dále. Výukový čas máte jen pro sebe. Lze se lépe zaměřit na dovednosti, které potřebujete více procvičovat. Výuku lze zaměřit na specifickou profesní oblast a terminologii. Při individuální výuce se lze také velmi dobře "rozmluvit" a zbavit se komunikačních zábran v angličtině. Váš prostor v hodině je 100%, ve skupině obvykle jen kolem 10%, těch 90% je pro ostatní studenty. Tipy pro efektivní výuku angličtiny...

Neváhejte mě kontaktovat, probereme Vaše požadavky, moje možnosti a domluvíme první informativní lekci.

Kontakt zde

lektorka angličtiny nabízí individuální kurzy angličtiny v lokalitě Praha© 2023 - Mgr. Lenka Kovaříková, Výuka angličtiny Praha, Doučování angličtiny Praha, Kurzy anglické gramatiky, Efektivní výuka angličtiny